kgk
10 اسفند 1401 - 10:23

کرمانشاه برای پیشرفت نیازمند توجه و نگاه ویژه دولت است

کرمانشاه- معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه این استان طی سالیان دفاع مقدی درگیر جنگ بوده، گفت: کرمانشاه برای پیشرفت نیازمند توجه و نگاه ویژه دولت است.

عبدالوحید محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه استان کرمانشاه نیازمند توجه بیشتر برای توسعه و پیشرفت است، اظهار کرد: استان کرمانشاه نیازمند تبیینی است تا صدای این استان زودتر به مسئولان دولت برسد.

وی افزود: استان کرمانشاه به دلیل جنگ در سال‌های دفاع مقدس از کاروان کشور در حوزه‌های پیشرفت عقب مانده است و به همین دلیل نباید به این استان مانند سایر استان نگاه شود.

معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه فاصله و شکاف بین استان کرمانشاه و سایر استان‌ها باید رفع شود، تصریح کرد: به همین منظور نیازمند نگاه ویژه‌تر از سوی مسئولان کشوری خواهیم بود و در غیر این صورت روز به روز باید شاهد افزایش این شکاف و فاصله بود.

محمدی ادامه داد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل‌های موجود در استان کرمانشاه در برخی زمینه‌ها رتبه و جایگاه خوبی مشاهده نمی‌شود و به همین دلیل با وجود قابلیت‌ها اما نمی‌توان چهره خوبی از استان را تبلیغ و نمایش گذاشت.

وی با بیان اینکه عدم استفاده از ظرفیت‌ها و نداشتن تبلیغات از چهره زیبای استان کرمانشاه یک ضعف محسوب می‌شود، گفت: امروز توقع استان کرمانشاه در هیأت دولت این استان به طور ویژه دیده و مشکلات آن تبیین شود تا از روند بروز اختلاف کاسته شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1065652