kgk
24 اسفند 1401 - 10:29

اسامی فیلم‌های اکران نوروزی در کرمانشاه اعلام شد

مدیر زنجیره سینماداری مهر استان کرمانشاه، از اکران فیلم های نوروز ۱۴۰۲ در استان خبر داد و گفت: فیلم‌های غریب و فسیل دو گزینه اصلی اکران نوروزی در کرمانشاه است.

محمدجواد کنجوری، مدیر زنجیره سینماداری مهر استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از اکران فیلم های نوروز ۱۴۰۲ در استان خبر داد.

وی افزود: همزمانی ماه مبارک رمضان با عید نوروز، اکران نوروزی ۱۴۰۲ را کمی ویژه و منحصر به فرد کرده و امسال چهار فیلم برای اکران نوروزی آماده می شوند.

مدیر زنجیره سینماداری مهر استان کرمانشاه گفت: براساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده چهار فیلم «غریب»، «فسیل»، «بچه‌های طوفان» و «عروس خیابان فرشته» از پایان هفته جاری به عنوان فیلم‌های اکران نوروز ۱۴۰۲ روی پرده خواهند رفت.

وی افزود: فیلم غریب به روایتی از زندگانی شهید محمد بروجردی را که خود از هسته اولیه شکل‌گیری سپاه پاسداران بود و سهمی عمده در فرونشاندن التهابات کردستان در اوایل انقلاب داشت خواهد پرداخت‌ که باتوجه به استقبال از این فیلم در جشنواره فیلم فجر سال جاری پیش‌بینی می‌کنیم بتواند به گیشه سینماها رونق ببخشد.

وی ادامه داد: فیلم فسیل ساخته کریم امینی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان است که ژانر کمدی قرار دارد و با توجه به اینکه شخصا این فیلم را تماشا کرده‌ام پیش بینی می‌کنم یکی از آثار پرفروش سینمای ایران باشد.

کنجوری در خصوص دو‌ فیلم دیگر اکران نوروزی نیز، گفت: فیلم بچه‌های طوفان در ژانر نوجوان و فیلم عروس خیابان فرشته نیز در ژانر کمدی ترکیب اکران نوروزی را تکمیل خواهند کرد.

وی در خصوص بهای سینماهای کرمانشاه در سال جدید، خاطرنشان کرد: بهای سینما از ۲۰ هزار تومان تا ۶۰ هزار تومان بسته به درجه کیفی سینما متغیر خواهد بود.

کنجوری گفت: در تلاشیم فیلم های مذکور از چهارشنبه ۲۴ اسفندماه همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه اکران شود اما باتوجه به شرایط خاص احتمال تعویق و تاخیر این زمان وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: همشهریان کرمانشاهی جهت تهیه بلیت سینماهای آزادی و فرهنگ می‌توانند به سایت www.gisheh7.ir مراجعه کرده و بلیت خود را تهیه فرمایند.

کنجوری در خصوص طرح‌های ویژه ماه مبارک رمضان، گفت:  تاکنون طرحی در این زمینه ابلاغ نشده است لیکن امکان شناور شدن بهای بلیت در این ماه مبارک وجود دارد.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1094167