kgk
16 دی 1401 - 14:21

ضرورت تدوین سند راهبردی اقتصاد دیجیتال کرمانشاه

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه از ضرورت تدوین سند راهبردی اقتصاد دیجیتال برای توسعه و اشتغالزایی در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست استاندار کرمانشاه با مدیرکل و معاونین اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان با محوریت بررسی طرح‌ها و پروژه‌های حوزه دیجیتال برای کمک به توسعه فضای اقتصادی و اشتغال پایدار با حضور سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه صبح جمعه برگزار شد.

محمدطیب صحرایی در این نشست با اشاره به نقش مهم اقتصاد دیجیتال در ایجاد اشتغال پایدار اظهار کرد: امروز کرمانشاه به هدف گذاری‌های واقعی و اقدامات به هنگام برای رسیدن به توسعه پایدار نیاز دارد و اقتصاد دیجیتال در این راستا به عنوان پشتیبان دیگر حوزه‌ها می‌تواند در توسعه استان نقشی مهم ایفا کند.

وی با تاکید بر ضرورت تدوین یک سند راهبردی در حوزه اقتصاد دیجیتال توسط اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، ادامه داد: کرمانشاه باید به یک قطب اقتصاد دیجیتال تبدیل شود و این موضوع با توجه به ظرفیت‌های موجود با جدیت و تلاش همه جانبه دست اندارکاران قابل دسترسی است.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: توسعه اقتصاد دیجیتال باید همراه با برنامه‌های هدفمند و نگاه به امکانات داخلی و گام‌های اجرایی به عنوان یک ضرورت انکار ناپذیر برای تقویت اقتصاد باشد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 958426